Spolky a kluby

V obci fungují některé dobrovolné organizace jako Sbor dobrovolných hasičů se starostou Přemyslem Kořínkem, Myslivecké sdružení "Lišák" Erpužice s předsedou Milanem Kuvíkem a TJ Jiskra Erpužice s předsedou Jiřím Balážem.

Fotbalisté každoročně pořádají pouťový fotbalový turnaj, na který jsou zvány mužstva z daleka i blízka. Sportovní areál tou dobou ožívá spoustou lidí. l ženy se zapojují do fotbalového klání a v nedělním pouťovém podvečeru sehrávají zápas "Ženy versus muži" a vždy překvapí obecenstvo novými sportovními úbory. Při TJ je také založeno smíšené družstvo volejbalistů, jde ale pouze o rekreační pinkání,jehož vrcholem je každoročně pořádaný a velice oblíbený volejbalový turnaj. Od doby založení tělovýchovné jednoty se na sportovišti vykonalo mnoho práce.