Májovej vejšlap 2016Datum konání:
28.5.2016

Obec Erpužice a TJ Jiskra Erpužice srdečně zve všechny na celodenní výlet spojený s turistickým pochodem s názvem Májovej vejšlap. Tentokrát se vydáme navštívit okolí Bezdružic a Konstantinových Lázní.

Den plný zážitků a nejen přírodních krás čeká na všechny v sobotu 28. května 2016. Sraz je na hřišti v Erpužicích mezi 10:30 a 10:45 a vzhledem k tomu, že pojedeme vlakem, musíme vyjít včas. 

V Trpístech nasedneme do historického motoráčku Hurvínek v 11:23 a necháme se svézt do Bezdružic. Cenu jízdenek se budeme snažit vyjednat co nejlepší, ale počítejte s 50 Kč na dospělého a 30 Kč na dítě. 

Odtud již pěšky půjdeme směrem na Konstantinovy Lázně, kolem Hradišťského vrchu přes osadu Daňkov na Gutštejn a na zastávku vlaku Strahov. Zpáteční (poslední) vlak jede ze Strahova v 18:28 a musíme jej stihnout, jinak jdeme domů pěšky ...... Cena zpáteční jízdenky pro jednoho cca 10-20 Kč. 

Možností tras je spousta, uvidíme dle počasí a fyzických sil všech účastníků, na které bude brán zřetel. Jedna z možností je navštívit vyhlídku na Hradišťáku (nad zatopeným lomem). Další varianta je vzít to z Bezdružic přes Polžice a pak po turistické stezce k Okrouhlému Hradišti (cca o 1 km delší trasa) . Domluva proběhne ve vlaku nebo na nádraží v Bezdružicích po příjezdu. 

Délka pochodu činí zhruba 12 km, takže se rozhodně nejedná o delší pochod, než ty předešlé :)

Nezapomeňte si s sebou vzít buřty na opečení, Oheň rozděláme pod Gutštejnem. Rozdělání ohně u stánku s občerstvením nebude možné.           S občerstvením s námi počítají, pivo, limo, drobnosti - vše je domluvené s provozovatelkou stánku v osadě Daňkov ( nad Gutštejnem ) .

V případě špatného počasí (déšť) je akce automaticky zrušena !!!

V případě dotazů kontaktujte Honzu Míkovce z Malovic na telefonu 775 221 069. Děkujeme

 pochod_květen_erpužice_2016.jpgmapa_pochod_erpužice_květen2016.pngmapa_pochod_erpužice_květen2016_2.pngmapa_pochod_erpužice_květen2016_3.pngZahájení lázeňské sezóny v Konstantinových Lázních 2016

Hurvínek na Bezdružické lokálce 2016


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

31. 5. Kamila

Zítra: Laura

kontakt pověřenec2 GDPR.pngportál územních samospráv
www.epusa.cz

portál CzechPoint
http://www.czechpoint.cz/web/

portál Plzeňského kraje
http://www.plzensky-kraj.cz/

Návštěvnost stránek

155323